Skrzynie Automatyczne

NOWOŚĆ !!!

W związku z ogromną popularyzacją automatycznych skrzyń biegów w pojazdach w naszym kraju, z początkiem 2019 roku wprowadzamy do naszej oferty nowe usługi związane z obsługą tych skomplikowanych urządzeń.

Właściciele samochodów wyposażonych w automatyczną skrzynią biegów cenią komfort związany z ich użytkowaniem. Doskonale wiemy jednak, że automatyczne skrzynie biegów muszą zmierzyć się z bardzo trudnymi warunkami eksploatacyjnymi – wysokimi temperaturami oraz ogromnymi przeciążeniami. Wyłącznie kompleksowa i profesjonalnie przeprowadzona wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów jest gwarancją jej bezawaryjnej pracy.

Jesteśmy partnerem programu MotulEVO. W ramach profesjonalnej współpracy z marką MOTUL producentem najlepszych środków smarujących stosowanych w motoryzacji oferujemy Państwu:

  • dynamiczną wymianę oleju w automatycznych skrzyniach biegów
  • chemiczne płukanie skrzyni biegów
  • wymianę filtrów skrzyń
  • diagnostykę komputerową usterek skrzyń automatycznych
  • naprawy automatycznych skrzyń biegów (w programie MotulEVO)

 

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt Launch CAT-501S dedykowany do profesjonalnej dynamicznej wymiany środka smarującego. Dzięki temu urządzeniu jesteśmy w stanie wymienić 100% oleju jaki mieści się w każdej automatycznej skrzyni biegów.

 

Obsługujemy:

♦  AT – Skrzynie automatyczne

♦  CVT – Skrzynie automatyczne bezstopniowe

♦  DCT – Skrzynie automatyczne dwusprzęgłowe (m.in. DSG grupy VW)

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Adres

Warszawska 28
05-120 Legionowo

Telefon

(22) 774 30 36
(22) 784 06 93